Kaufland detský festival – Letíme k Vám domov

CHYSTÁ SA DEŇ DETÍ, AKÝ TU EŠTE NEBOL

PROGRAM POTEŠÍ DETI, MLÁDEŽ AJ RODIČOV

Celé podujatie bude ZADARMO ONLINE na www.detskyfest.sk a bude tlmočené do slovenského posunkového jazyka

Bratislava, 12. Máj 2020 – Organizátori Detského festivalu spoločne s generálnym partnerom, spoločnosťou Kaufland vymysleli a Deň detí veľké prekvapenie – online festival. „Všetci by sme sa už chceli socializovať a spoločne zdieľať radosť a nadšenie v detských tvárach, tak ako tomu býva na našich festivaloch v Bory Mall, Eurovea, či v minulom roku prvýkrát aj v prešovskej Eperii. Situácia nám to zatiaľ nedovoľuje, a tak sme prišli spoločne s naším generálnym partnerom na to, ako deťom ich ĎEN „D“ tento rok urobiť nezabudnuteľným aj napriek zákazu verejných masových podujatí. Keďže nemôžu prísť deti a rodičia za nami, priletíme my do ich domovov, záhrad, detských izieb, či obývačiek“, zhodli sa organizátori podujatia Peter Pukalovič a Radoslav Augustín

11 HODINOVÝ ONLINE KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL 

V nedeľu 31. mája prinesie Kaufland Detský festival všetkým rodinám na Slovensku krásny darček k „MDD“. Od 8:00 do 19:00 budete môcť na stránke www.detskyfest.sk sledovať, ako sa budú koncerty obľúbených detských interpretov striedať so zaujímavými aktivitami a na záver si vychutnať hviezdnu čerešničku na torte v podobe koncertu pre mládež a dospelých. No ale poďme po poriadku. Pozrime sa, čo nám organizátori Kaufland Detského festivalu pripravili.

Tešiť sa môžete na:

– SPIEVANKOVO
– Zdravé varenie s medvedíkom Kuniboo
– Smejka a Tanculienku
– Cvičenie so Sport Kids Academy
– FÍHA Tralala so skupinou BABY BAND
– Hry a súťaže s Hot Wheels a Barbie
– PACI PAC
– Kreatívne dielne s detskými časopismi Včielka, Adamko a Zornička a Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná
– Teáter Komika
– Školu tanca – naučíme sa Kuniboo Turbodance s Tani Tani s Nely z Tanečnej školy pre deti La Portella

– Tárajka a Popletajku
– Kúzelníka Petra Šestáka
– Fifa a Vierku


Na záver festivalu čaká všetkých účastníkov hviezdny koncert pre mládež a rodičov, ktorý vám prinesie obľúbený raper a taktiež otec Kali. Toto všetko ONLINE A ZADARMO ako darček k MDD už 31. mája 2020 online na  www.detskyfest.sk a u nás na Facebooku Kaufland Detský festival. Podujatím a mnohými súťažami v prestávkach vás budú sprevádzať moderátori Veronika Hatala a Richard Vrablec. Celé podujatie bude tlmočené do reči nepočujúcich a užiť si ho teda budú môcť aj detičky aj s problémami sluchu👂🏻. Tlmočenie zabezpečí tlmočník slovenského posunkového jazyka Maroš Sovák.

Viac Informácii na http://detskyfest.sk/tvorime-detom-zazitky/ alebo na sociálnych sieťach Kaufland Detský festival.

Podujatie Kaufland Detský festival vám prinášajú agentúry Be Cool a 8P spoločne s generálnym partnerom spoločnosťou Kaufland.

Tešíme sa na vás. 

Generálny partner